Nowy portal ogłoszeniowy w Rzeszowie

Możliwość komentowania Nowy portal ogłoszeniowy w Rzeszowie została wyłączona

W ramach rozwoju naszej firmy oraz nieodpartej chęci tworzenia i zaangażowania naszego zespołu ukierunkowanego na kompleksowe świadczenie usług w sektorze lokalnej reklamy internetowej jakiś czas temu zrodził się pomysł stworzenia moderowanego portalu ogłoszeniowego, w którym nie będzie miejsca na „oferty śmieciowe”. I tak po kilku miesiącach ciężkiej pracy „po godzinach” powstał E-Rzeszów.pl Rzeszowski Portal Ogłoszeniowy .

Portal ogłoszeniowy funkcjonuje raptem od dwóch tygodni, a już cieszy się sporym zainteresowaniem Internautów, którzy chętnie dodają i przeglądają ogłoszenia. Cieszy nas niezmiernie, że nasze „najmłodsze dziecko” spotkało się z tak pozytywnym odbiorem.

Portal jest cały czas rozwijany, także niebawem dojdą nowe funkcje – takiej jak np. możliwość różnych form promowania ogłoszeń. Tymczasem zachęcamy do polubienia naszego profilu na Facebooku E-Rzeszów.pl – darmowe ogłoszenia Rzeszów i woj. podkarpackie i śledzenia ogłoszeń, bowiem wszystkie ogłoszenia dodane w portalu e-rzeszow.pl dodatkowo publikujemy też na Facebooku.

9 września 2017 z -

Brak możliwości komentowania.

Witamy w naszym katalogu firm.

Projekt: IPR.PL

Przejdź do paska narzędzi